EMR OLCUM VE EMR KORUMA KALKANLAMA GUVENLIK SISTEMLERI

EMR OLCUMU VE URUNLERI ILE ILGILI HERTURLU BILGIYI BURADAN BULABILIRSINIZ

 
   
 

EMR Koruma - Elektromanyetik Radyasyondan Korunma ve Kalkanlama Boyaları, Kumasları, Cam Filmleri ve Ürünleri

 
 

ElektroManyetik Radyasyona Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünler

BASINDA EMR

  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
 

 

"Parkın ortasına baz istasyonu! Beykoz’da üç parka sağlığa zararları tartışılan baz istasyonları kuruldu

Parkın ortasına baz istasyonu!
Beykoz’da üç parka sağlığa zararları tartışılan baz istasyonları kuruldu


Beykoz’da çocuk parklarına kurulan baz istasyonları endişe yarattı. 275 bin nüfuslu ilçedeki 3 parkta yer alan baz istasyonlarının kurulma hikayesi 2010 yılına dayanıyor. Beykoz Belediye Encümeni, 140 yeni baz istasyonunun kurulması için kiralama kararı aldı. Yapılan ihaleyi Kozak Gıda İletişim Hizmetleri Ltd. Şirketi yıllık 8.300 TL bedelle kazandı. İlk etapta ilçe sınırlarındaki 9 noktaya baz istasyonu kuruldu. Ancak baz istasyonlarıyla ilgili yasal değişikliğin ardından yetki tamamıyla İstanbul Bilgi Teknolojileri İletişim Kurumu Bölge Müdürlüğü’ne devredildi. Yetki devriyle birlikte Beykoz’daki ihale de iptal edildi. Ancak İstanbul Bilgi Teknolojileri İletişim Bölge Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre baz istasyonları faal durumda.

‘Ölçüm yaptırdık’

Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Baki, parklardaki baz istasyonları için üniversiteden bir ekibin incelemede bulunduğu belirterek, “Önceden baz istasyonu kurulan 9 yerden kiralama bedeli almaya devam ediyoruz. Kanun yürürlüğe girdi ancak geriye dönük haklara dokunamayız. “Sakarya Üniversitesi’nden Prof.Osman Çerezci başkanlığında bir heyet gelip baz istasyonları inceledi. Limitlerin normal olduğu değerlerin üstünde olmadığı yönünde rapor verildi. Üniversiteden gelen ekip arazideki yerleri de gördü. Uzmanlar baz istasyonları için ‘elektromanyetik etkisi yok’ şeklinde rapor hazırladı” dedi.

‘Boş alanlara kurulmalı’

CHP Meclis Grup Başkanvekili Erdal Öztürk ise Beykoz’daki baz istasyonlarının mezarlık ve insan yerleşiminin olmadığı yerlere kurulması gerektiğini belirterek, “Belediye gelir elde etmek için ihale açtı. Sonra da yasa gereği iptal edildi. Ancak baz istasyonları çalışıyor. Bizim itirazımız baz istasyonlarının çocuk parklarına ve halka açık yeşil alanlara kurulmasına. Avrupa’da bu işler nasıl yürüyor araştırılsın. Önerimiz baz istasyonlarının mezarlıklara ve insan olmayan alanlara

http://www.milliyet.com.tr/parkin-ortasina-baz-istasyonu-/gundem/gundemdetay/12.04.2012/1527289/default.htm

 
 

ElektroManyetik Radyasyona Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünler

© 2010-2016 EMR KORUMA. All Rights Reserved.