EMR OLCUM VE EMR KORUMA KALKANLAMA GUVENLIK SISTEMLERI

EMR OLCUMU VE URUNLERI ILE ILGILI HERTURLU BILGIYI BURADAN BULABILIRSINIZ

 
   
 

EMR Koruma - Elektromanyetik Radyasyondan Korunma ve Kalkanlama Boyaları, Kumasları, Cam Filmleri ve Ürünleri

 
 

ElektroManyetik Radyasyona Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünler

BASINDA EMR

  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
 

 

‘Emily’den hızlıyız’ havası attınız, gerçek test burada
Bakan Yıldırım, nüfusu 500’den az yerlerin kapsama alanına !

 
‘Emily’den hızlıyız’ havası attınız, gerçek test burada
Bakan Yıldırım, nüfusu 500’den az yerlerin kapsama alanına girmesine yönelik törende Turkcell reklamına atıfta bulunup, “‘ABD’den, Emily’den hızlıyız’ havası atıyorsunuz. Gerçek test burada” dedi
 

Türkiye’de cep telefonu operatörlerinin kapsama alanında olmayan nüfusu 500’ün altındaki 1.799 yerleşim yerinin kapsama altına alınması amacıyla kurulacak altyapı için Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Haberleşme Genel Müdürü Atila Çelik ve Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv tarafından proje sözleşmesi imzalandı.
Bakan Binali Yıldırım, “Nerede bir ocak tütüyorsa, nerede ay yıldızlı bayrak dalgalanıyorsa bizim erişmemiz, ulaşmamız lazım. Sosyal devlet budur” dedi. İhale süreci hakkında bilgi veren Yıldırım, ihaleyi kazanan Turkcell’in altyapıyı kuracağını, kurulum için belirlenen 3 yıllık sürecin sonunda da işletme için yapılacak ihaleyi, en iyi şartları veren operatörün kazanacağını söyledi.

‘En fazla 1.5 yılda biter’
Kurulacak altyapıdan tüm GSM operatörlerinin hizmet vereceğini bildiren Yıldırım, şöyle konuştu:
“Bu, ilk defa Türkiye’de aynı altyapının herkes tarafından kullanılması projesidir. Böylece orada lüzumsuz, atıl yatırım olmayacak. Görsel kirlilik olmayacak. Vatandaşın zihninde, baz istasyonları olmayacak. Yanlış algılamalara mahal kalmayacak.”
Erzurum’un 300 köyünde telefonların çalışmadığına yönelik şikâyetin araştırıldığını ve kabloların söküldüğünün belirlendiğini vurgulayan Yıldırım, “Bu, ona da bir çözüm. Yani kuş uçmaz kervan geçmez dağdan, ovadan kabloyu alıyor. Bize yakışmayan bir şey. Ama tedbir almamız gerekiyor.
2 sene çok, en fazla 1.5 senede biter bu. Süreyya Bey, ‘İletişimde Amerika’dan, Emily’den daha hızlıyız’ diye hava atıyorsunuz, hızınızı görelim. Gerçek testi burada yapacağız” diye konuştu. Yıldırım yeni projeyle Türkiye’de kapsama alanının yüzde 100’e erişeceğine dikkat çekti.


‘Bakanım bizim orada ADSL çekmiyi’

Baz istasyonları meselesine de değinen Yıldırım, ”Bakanım, bizim orada telefon çekmiyi, ADSL çekmiyi... İyi de kardeşim, baz istasyonu... Bunu niye kurdunuz bakanım? Sağlığımıza zarar veriyor... Eee, nasıl yapacağız? Anlatmak istediğim, baz istasyonu olmadan ne internet, ne telefon olur. Sadece güvercin uçurarak, boru üfleyerek haberleşiriz. Yani iki güzellik bir arada olmuyor. Baz istasyonlarının sağlığa zarar verdiği konusundaki iddiaları titizlikle araştırıyoruz” dedi. Dünyada baz istasyonları için değerin 41 volt/metre olduğunu ifade eden Yıldırım, 1 metre mesafede 41 volta kadar manyetik alana tabi olunması halinde bir sorunun olmadığını, uzun süre bunun üzerine çıkıldığında tehlike olabileceğini söyledi. BTK Başkanı Tayfun Acarer’in ‘tedbirli bir adam’ olduğunu belirten Yıldırım, ”Bu 41’i çok bulmuş 10’a indirmiş. Almanya, İngiltere ‘Türkiye’de sağlığa önem veriliyor, siz niye duyarsızsınız’ diye sıkıntı yaşayacak” dedi.

http://www.milliyet.com.tr/-emily-den-hizliyiz-havasi-attiniz-gercek-test-burada/ekonomi/ekonomidetay/21.02.2013/1671503/default.htm

 
 

ElektroManyetik Radyasyona Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünler

© 2010-2016 EMR KORUMA. All Rights Reserved.