EMR OLCUM VE EMR KORUMA KALKANLAMA GUVENLIK SISTEMLERI

EMR OLCUMU VE URUNLERI ILE ILGILI HERTURLU BILGIYI BURADAN BULABILIRSINIZ

 
   
 

EMR Koruma - Elektromanyetik Radyasyondan Korunma ve Kalkanlama Boyaları, Kumasları, Cam Filmleri ve Ürünleri

 
 

ElektroManyetik Radyasyona Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünler

BASINDA EMR

  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
 

 

"BAZ İSYANI
Eskişehir’de 24 yaşındaki Ali Doğan’ın ölümüne baz istasyonunun neden olduğunu söyleyen anne Feride Doğan, “Oğlum gibi gençler ölmesin” dedi

Balıkesir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunu 24 yaşındaki Ali Doğan’ın 2012 yılı aralık ayında kanserden ölmesi, baz istasyonu bulunan Gümüşçeşme Mahallesi sakinlerini harekete geçirdi. Baz istasyonunun 2009’da kurulmasının ardından birçok insanın kansere yakalandığını ileri süren mahalle sakinleri, yetkilileri göreve çağırdı.

‘Güvercinler öldü’
Oğlunun baz istasyonları nedeniyle testis kanserine yakalandığını iddia eden anne Feride Doğan, “Oğlumdan sonra da kanserden ölümler oldu. Oğlum gibi gençlerin ölmesini istemiyorum. Ali’nin ne hayalleri vardı ama hiçbirine kavuşamadan ölüp, gitti“ dedi.
Baz istasyonları kurulmadan mahallelerinde kanser vakalarının görülmediğini öne süren Mehmet Ali Doğan, güvercinlerin öldüğünü, ağaçların bile kuruduğunu iddia etti. Doğan “Oğlumun doktoru da baz istasyonunun özellikle çocuklarda ve gençlerde hücreleri hızlı çalıştırdığı için kansere yenilmiş olabileceğini söyledi” diye konuştu.

‘Zararı kanıtlanmadı’
Mahalledeki yaklaşık 500 metrekarelik bir alanda, Akay ve Karanfil Sokak’ta üç ayrı GSM operatörünün 6 baz istasyonu bulunduğunu söyleyen emekli astsubay Orhan Gün, “Benim eşim Nermin Gün de kanser oldu. Beyin tümörü tedavisi görüyor. Yargıtay kendi binası üzerindeki baz istasyonunu kaldırdı. Belediyenin, vatandaşın sağlığıyla ilgili sorumluluğu var” dedi.
Muhtar Muammer Özkorkmaz, 2009’da yüzlerce imza toplayarak şikâyette bulunduklarını belirterek şunları söyledi: “Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu İzmir Bölge Müdürlüğü bize baz istasyonlarının sağlığa zararlı olduğuna dair henüz kesinleşmiş bir veri bulunmadığını bildirdi.” Öte yandan, Atatürkçü Düşünce Derneği mahalle halkıyla dava açacaklarını açıkladı.
Yüzünde yaralar oluştu!
Yüzünde yaralar oluştuğunu söyleyen Emine Bodur, “Biz buraya geleli üç yıl oldu. Geldiğimden beri hastayım. Yatak odasının penceresini açtığımda baz istasyonunu görüyorum. Bu yaralar baz istasyonundan mı bilmiyorum ama onun stresi yetiyor. İnsanlar çocuklar radyasyona maruz kalmasın diye dışarı bile çıkarmak istemiyor” dedi.

http://www.milliyet.com.tr/baz-isyani/gundem/gundemdetay/05.02.2013/1664592/default.htm

 
 

ElektroManyetik Radyasyona Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünler

© 2010-2016 EMR KORUMA. All Rights Reserved.