EMR OLCUM VE EMR KORUMA KALKANLAMA GUVENLIK SISTEMLERI

EMR OLCUMU VE URUNLERI ILE ILGILI HERTURLU BILGIYI BURADAN BULABILIRSINIZ

 
   
 

EMR Koruma - Elektromanyetik Radyasyondan Korunma ve Kalkanlama Boyaları, Kumasları, Cam Filmleri ve Ürünleri

 
 

ElektroManyetik Radyasyona Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünler

BASINDA EMR

  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
  Ek
 

 

"Baz istasyonu kanser etti" iddiası

‘Baz istasyonu kanser etti’ iddiası
Bursa’da, 6 katlı bir apartmanın çatısına geçtiğimiz yıl konulan baz istasyonuna ilave 2 istasyon daha kurulunca mahalleli tencere ve tavalarla eylem yaptı. Çöp bidonlarıyla caddeyi trafiğe kapatan eylemcilere destek veren Sevinç Alver, baz istasyonu sebebiyle 31 yaşındaki ağabeyinin kanser olduğunu ve hayatını kaybettiğini öne sürdü. Alver, "Ağabeyim geriye 2 yetim bıraktı, başka çocuklar yetim kalmasın." dedi.
 
‘Baz istasyonu kanser etti’ iddiası
Yıldırım ilçesi Maltepe Mahallesi Kurtbasan Caddesi’nde 6 katlı bir apartmanın çatısına 3 tane baz istasyonun kurulması ve bunun gizlenmeye çalışılmasına mahalle sakinleri tepki gösterdi. Mahalle sakinleri, “Geçen sene binanın çatısına baz istasyonu kuruldu. Bina sahipleri oradaki dairelerini kiraya vererek başka yere taşındı. Şimdi de iki tane daha baz istasyonu kuruluyor. Sağlığımız hiçe sayılıyor.” diyerek Kurtbasan Caddesi’ni çöp tenekeleri ile ulaşıma kapattı. Eylemciler, ellerindeki tencere ve tavalarla baz istasyonunun kaldırılmasını istedi. Bazı eylemciler ise düdük çalarak, baz istasyonlarına tepki gösterdi. Bir süre sonra Bursa Emniyet Müdürlüğü ekipleri, mahalle sakinlerini sakinleştirerek, yolu ulaşıma açtı.

'AĞABEYİM KANSERDEN ÖLDÜ, BAŞKALARI ÖLMESİN'


Eylemde ortaya atılan kanser iddiası; duygusal anların yaşanmasına sebep oldu. 10 ay önce mide kanserinden abisini kaybettiğini ifade eden mahalle sakinlerinden Sevinç Alver, şunları kaydetti: "Ağabeyim Fatih Alver henüz 31 yaşında mide kanserinden hayatını kaybetti. Daha önceleri hiçbir şeyi yoktu ve sapasağlamdı. Mahalleye baz istasyonu kurulduktan 4 ay sonra vefat etti. Geride 2 tane yetim çocuk bıraktı. Bu çocukların hakkını kim verecek. Ölümünde baz istasyonu etkili oldu. Ondan önce hiçbir şeyi yoktu. Bir senedir davalar açıldı ve dilekçeler toplandı. Ama kimse bunun cevabını veremedi." Bebeklerin de anne ve babalarının kucağında destek verdiği eylem, basın açıklamasının ardından olaysız şekilde tamamlandı.


http://www.milliyet.com.tr/-baz-istasyonu-kanser-etti-iddiasi/gundem/detay/1824514/default.htm

 
 

ElektroManyetik Radyasyona Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünler

© 2010-2016 EMR KORUMA. All Rights Reserved.