Tel: 0 (216) 488 37 37
 

 

LLC EMR Protecting, Shielding and Security Systems

 

 

 
 

Kurallar

 

YENİ SİTEY GİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

EMR ölçüm hizmeti için tıklayınız...


*EMR KORUMA ÜRETİCİ FİRMA YSHIELD GERMANY PARTNERİDİR.
KAMPANYALARIMIZDAN YARARLANMAK VE DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN EMAIL FORMUMUZU DOLDURABİLİRSİNİZ.
 
Yüksek ve Alçak frekans Ölçüm ve Radyasyondan korunma yolları konusunda alternatifsiz tek danışmanınız...
 

LLC EMR Protecting, Shielding and Security Systems.

 

 
 

Elektromanyetik Radyasyondan korunma artık kolay, güvenli ve ulaşılabilir.

Elektronik cihazların yaydığı elektromanyetik radyasyona bazı teknikler kullanarak en az seviyede maruz kalmak mümkündür.

Koruyucu boyalarımız, büyük alanları elektromanyetik radyasyondan  korumak için elektro geçirgen kaplamalardır. Yüksek frekanslı  elektromanyetik radyasyon ya da düşük frekanslı  elektromanyetik radyasyon 'a karşı en iyi korumayı sağlar. Tipik uygulama alanları yaşama mekanları (yatak odaları, çocuk odaları, salonlar gibi) olmakla birlikte bütün bir binanın korumasında da kullanılabilen koruyucu boyalar akrilik boyalarla kaplanabilirler. Koruyucu boyanın kolay, eğimli çatılar, pencereli çatı katları, biçimsiz odalar da bile uygulaması kolaydır. Biyo-manyetoloji ilkelerine göre tüm maddeler dolayısıyla insan vücudu manyetik bir özelliğe sahiptir.

Güneş, hava ve su gibi mıknatıslık da insanların vazgeçilmez bir parçasıdır. İnsanı oluşturan maddelerin birbiriyle haberleşmek için kullandığı manyetik alanın sinyalleri hem birbirleriyle  hem de dünya manyetik alanı ile de uyum içindedir. Fakat bu uyum günümüzde elektromanyetik cihazların hayatımıza girmesi nedeniyle bozulmaktadır.

Ultraviyole, infrared, laser, mikrodalga, radyofrekans, ultrasound, elektrik , manyetik alanlar olarak sayılan ; çesitli kaynaklardan olusan İyonlastırıcı Olmayan Radyasyonun (NIR-Non İonizing Radiation) insan & çevre sağlığı üzerindeki etkileri , riskleri ile ilgili çok çesitli bilgiler mevcuttur. Günlük hayatımızda modern hayatın gerekleri olarak sürekli karsılastığımız bu radyasyonun kaynakları arasında radyo, televizyon, telefon, telsiz, radar , uydu istasyonları, vericileri, aktarıcıları, tesisleri, antenleri, baz istasyonları, terminalleri, link istasyonları, anten çiftlikleri ile benzerleri ile yüksek ve orta gerilim hatları, trafo istasyonları, çesitli alet, cihaz, ekipmanlar, sistemler, evlerde kullanılan aletler cihazlar, tıbbi tanılarda tedavide kullanılan alet, cihaz, ekipmanlar sistemler yer almaktadır. Bu kaynaklardan yayılarak atmosferde bulunan bu ( Elektromanyetik radyasyon ) dalgalar frekansları, boyları şiddetleri, maruziyet miktar  sürelerine bağlı olarak, önemli oranda olumsuz etkilere neden olmaktadırlar.

GEÇ OLMADAN SİZDE ÖNLEMİNİZİ ALIN. ELEKTROMANYETIK RADYASYON A KARŞI KORUNUN...

GENİŞ ÜRÜN YELPAZEMİZDEN SİZE UYGUN OLANI BEĞENİN...

 "ElektroManyetik Radyasyona Karşı Koruma Kalkanlama
 Boyaları Kumaşları & Çeşitli Ürünleri"

Koruma Boyaları

Kalkanlama Kumaşları

Perdeler

Hamile Elbiseleri
 

Bebek , Çocuk Elbiseleri & Aksesuarları 

Cibinlik Modelleri
 

Koruyucu İç Çamaşırları

İş Elbiseleri & Aksesuarları

Doktor Önlükleri

Elektromanyetik radyasyon dan ve baz istasyonlarından korunmak artık çok kolay, pratik hemde ulaşılabilir.
Elektromanyetik radyasyon ürünlerimiz sayesinde artık size zarar vermeyecek baz istasyonu ve elektromanyetik cihazlarla güvenle yaşamınızı sürdürebileceksiniz.
Gelin sizde elektromanyetik radyasyon ürünlerimizle elektromanyetik radyasyona karşı tüm ailenizi güvence altına alın. Elektromanyetik radyasyona dur deyin.

 

 • Çevrenizde yada binanızda Baz istasyonumu var?

 • Evinizin yakınından Yüksek Gerilim hattı mı geçiyor?

 • TV vericilerine yakın mesafede misiniz?

 • Evinizde elektromanyetik radyasyon yayan ne kadar kaynak var biliyormusunuz?

 • Elektromanyetik radyasyonun zararlarını öğrenmek istiyormusunuz?

 • Çocuklarınız ve geleceğiniz açısından ne kadar zararlı teknolojik ürünler kullandığınızı bilmek istermisiniz?

 • Uyku alanlarınız ne kadar önemli olduğunu ve sağlıklılığını biliyor musunuz?

Elektromanyetik Radyasyon Ölçümü Yapalım ;

Evlerde, fabrikalarda, hastahanelerde ve ağır sanayide kullanılan makinaların nekadar zararlı oldugunu bilmek ve korunma yollarını, çözüm önerilerini öğrenmek istiyorsanız bizi arayın ; Bulunduğunuz ortamın güvenliğini Elektromanyetik Radyasyon Ölçümü yaparak öğrenelim.

Elektromanyetik Radyasyon EMR Ölçüm Hizmetlerimiz ;

 • Elektromanyetik Radyasyon Alçak ve Yüksek frekans kaynakları için ayrı ayrı ölçümler.

 • Server Bilgisayarlarının bulunduğu odada (Data Center) yapılacak Elektromanyetik Alan ve Radyasyon Ölçümü, UPS alanında bulunan elektrik alanının ölçümü zararlı ve zararsız olduğu bolgelerin tespit edilmesi , haritalandırılması ve raporlanması.

 • Fabrikalarda bulunan teknik elektronik ekipman ve makinalarına yapılacak Elektromanyetik Alan ve Radyasyon ölçümü, zararlı ve zararsız olduğu bolgelerin tespit edilmesi , haritalandırılması ve raporlanması.

 • UPS kablolarının geçtiği kablo tavalarının altındaki bölgelerde bulunan elektrik alanının ölçümü, zararlı ve zararsız olduğu bolgelerin tespit edilmesi , haritalandırılması ve raporlanması.

 • Ofis teknik elektronik ekipmanlarına yapılacak Elektromanyetik Alan ve Radyasyon ölçümü, zararlı ve zararsız olduğu bolgelerin tespit edilmesi , haritalandırılması ve raporlanması.

 • Dış etkenlerden (2G,3G, wifi ve diğer elektromanyetik alan yayan cihazlar vs) gelen sözkonusu bina içerisinde bir maruziyet varmı tespit edilmesi Elektromanyetik Radyasyon Ölçümü ve çözüm önerileri sunulması.

 • Tüm bölgeler için Elektromanyetik Radyasyon ölçüm raporu hazırlanması ve raporda sınır değerler ile alanlardan Elektromanyetik Radyasyondan korunma yolları hakkında çözüm önerileri ve danışmanlık hizmeti verilmesi.

 • İstenirse EMC EMR kalkanlamasının projelendirilmesi.
      Radyasyon Önleyici Kumaşlar  
      Radyasyon Önleyici Perde  
      Radyasyon Koruyuculu Cibinlik Setleri  
      Elektromanyetik Radyasyon Önleyici Cep telefonları Kılıfları
      Elektromanyetik Radyasyon Önleyici Elbiseler
      Elektromanyetik Radyasyon Önleyici Duvar Kağıtları
      Elektromanyetik Radyasyon Önleyici Gömlekler Takım Elbiseler
      Manyetik Alan Korumalı Kalp Pili Atleti  
      Manyetik Alan Korumalı Hamile Atleti  

      Radyasyon Boyası  

      Boya Uygulama Örnekleri  
      Mikrodalga Fırın Koruganı  
   

http://www.turkak.org.tr/TURKAKSITE/DeneyLab.aspx

Deneyi Yapılan Malzemeler / Ürünler
Kişisel Maruziyet VE Çalışma Ortamı Ölçümleri
Deney Adı :
İnsanların Elektrik, Manyetik Ve Elektromanyetik Alanlara (0 Hz - 300 Ghz) Maruz Kalması İle İlgili Ölçmeler Ve Hesaplama İşlemlerine Ait Temel Standard
Deney Metodu (Ulusal, Uluslararası standardlar, işletme içi metodlar):
TS EN 50413 / TS EN 50413 / A1
Deneyi Yapılan Malzemeler / Ürünler
(İş Sağlığı Güvenliği - Kişisel Maruziyet ve İş yeri Ortam Havası Ölçümleri Devam)
Deney Adı :
Elektromanyetik Alan Ölçümü
Deney Metodu (Ulusal, Uluslararası standardlar, işletme içi metodlar):
TS EN 50413
Deneyi Yapılan Malzemeler / Ürünler
İş Sağlığı ve Güvenliği
Deney Adı :
İnsanların Elektrik, Manyetik Ve Elektromanyetik Alanlara (0 Hz - 300 Ghz) Maruz Kalması İle İlgili Ölçmeler ve Hesaplama İşlemlerine Ait Temel Standard
Deney Metodu (Ulusal, Uluslararası standardlar, işletme içi metodlar):
TS EN 50413İSGÜM Tarafından Kabul Edilen İş Hijyeni Ölçüm Metodları
İSGÜM (İş Sağlığı ve Güvenliği Enstitüsü Müdürlüğü) resmi internet sitesinde iş hijyeni ölçümleri kapsamında kabul edilen metodların listesini yayınladı. İnternet sitesinde yer alan listede gürültü, titreşim, termal konfor, aydınlatma, toz ölçümü, manyetik alan, silis analizi gibi fiziksel etkenler ile birlikte kimyasal etkenler bulunuyor.
PSAM PARAMETRE STANDART NO STANDART ADI KULLANILMA DURUMU
iziksel
Faktörler Manyetik
Alan TS EN 50413 İnsanların Elektrik, Manyetik Ve
Elektromanyetik Alanlara (0 Hz – 300 Ghz)
Maruz Kalması İle İlgili Ölçmeler Ve
Hesaplama İşlemlerine Ait Temel Standard UYGUN 

ElektroManyetik Radyasyon a Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünleri EMR KORUMA KALKANLAMA ElektroManyetik Radyasyon a Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünleri ,radyasyon korumalı elbise atlet hamile elbisesi bebek sepeti iş elbisesi kalp pili atleti perde baz istasyonları ve cep telefonu zararları,veri hırsızlıgı dinlemeyi engelleme,tıp cihazların korunması seste endüksiyon ve karışımı azaltmak ,yüksek gerilim hatlarının zararları EMR KORUMA KALKANLAMA ElektroManyetik Radyasyon a Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünleri perdeleri elbise atlet bebek hamile kalppili elbisesi işelbisesi ,bazistasyonları ceptelefonları zararları

 


 "ElektroManyetik Radyasyona Karşı Koruma Kalkanlama  Boyaları Kumaşları ve Ürünleri"
 LLC EMR Protecting, Shielding and Security Systems. - Tüm Hakları Saklıdır. 
 
info@emrkoruma.com - fatihsahin@emrkoruma.com


Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Boyalar , Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Kumaşlar, Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Perdeler, Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Hamile Elbiseleri ,  Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Bebek Elbiseleri ,  Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Aksesuarlar ,  Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Çocuk Elbiseleri , Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Cibinlikler , Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu İç Çamaşırları , Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu İş Elbiseleri , Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Doktor Önlükleri  Elektromanyetik Radyasyon Nedir? Elektromanyetik Kirlilik ve Zararları  Elektrohiper sensitivite Hastalığı  Elektromanyetik Radyasyonun İnsan Vücudu Üzerinde Etkileri ,Baz Istasyonları ve Zararları , Cep Telefonları ve ZararlarıYüksek Gerilim Hatları ve Zararları , TV,Radyo Vericileri ve Zararları , Elektromanyetik Radyasyon Yayan Ev Aletleri , Radar,X-Ray ve Türü Cihazların Verdiği Zararlar  , Radyasyondan Korunma  EMR ÖLÇÜMÜ