Tel: 0 (216) 488 37 37
 

 

LLC EMR Protecting, Shielding and Security Systems

 

 

 
 

Kurallar

EMR KORUMA KALKANLAMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ

EMR Koruma; Teknolojik gelişmelerin takipçisi olan ve teknoloji kullanımını destekleyen yenilikçi bir firmadır. “Günlük hayatımızda modern hayatın gerekleri olarak sürekli karsılaştığımız ve kullandığımız teknolojik ürünlerin yaydığı elektromanyetik radyasyona karşı insanları korumak” gayesiyle yola çıkılarak 2010 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Konusunda Pazarda öncü konumda olan markaları çatısı altında toplayarak Türkiye’de insan sağlığını korumaya yönelik çalışan sayılı firmalardan birisidir.

EMR Koruma; Teknolojik ürünleri kullanırken beraberinde getirebileceği olası zarar ve riskleri gözlemleyerek, bu zararları yine bilim ve teknolojiyi kullanarak en aza indirmeyi ilke edinmiştir.

Baz istasyonları, Cep telefonları, Yüksek gerilim hatları gibi teknolojik öğelerin riskli konumları nedeniyle istem dışı elektromanyetik kirliliklere maruz kalmayı en aza indirmek için çözümler üretmektedir.

“Elektromanyetik Kirlilikten Korunma”  konusunda çalışmalar yapan bir firma olan EMR Koruma değişen pazar ihtiyaçları ve özel istekler için sürekli olarak yeni ürünler araştırmakta ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmektedir.


Koruma ürünleri, koruma değerleri açısından en yeni deneme prosedürleri ile her yönüyle test edilmiştir. Bütün ürünlerimiz Alman Federal Silahlı Kuvvetleri Üniversitesi’nin (Münih) mikrodalga laboratuarı tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.

 


 

ElektroManyetik Radyasyon a Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünleri EMR KORUMA KALKANLAMA ElektroManyetik Radyasyon a Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünleri ,radyasyon korumalı elbise atlet hamile elbisesi bebek sepeti iş elbisesi kalp pili atleti perde baz istasyonları ve cep telefonu zararları,veri hırsızlıgı dinlemeyi engelleme,tıp cihazların korunması seste endüksiyon ve karışımı azaltmak ,yüksek gerilim hatlarının zararları EMR KORUMA KALKANLAMA ElektroManyetik Radyasyon a Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünleri perdeleri elbise atlet bebek hamile kalppili elbisesi işelbisesi ,bazistasyonları ceptelefonları zararları

 


 "ElektroManyetik Radyasyona Karşı Koruma Kalkanlama  Boyaları Kumaşları ve Ürünleri"
 LLC EMR Protecting, Shielding and Security Systems. - Tüm Hakları Saklıdır. 
 
info@emrkoruma.com - fatihsahin@emrkoruma.com


Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Boyalar , Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Kumaşlar, Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Perdeler, Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Hamile Elbiseleri ,  Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Bebek Elbiseleri ,  Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Aksesuarlar ,  Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Çocuk Elbiseleri , Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Cibinlikler , Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu İç Çamaşırları , Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu İş Elbiseleri , Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Doktor Önlükleri  Elektromanyetik Radyasyon Nedir? Elektromanyetik Kirlilik ve Zararları  Elektrohiper sensitivite Hastalığı  Elektromanyetik Radyasyonun İnsan Vücudu Üzerinde Etkileri ,Baz Istasyonları ve Zararları , Cep Telefonları ve ZararlarıYüksek Gerilim Hatları ve Zararları , TV,Radyo Vericileri ve Zararları , Elektromanyetik Radyasyon Yayan Ev Aletleri , Radar,X-Ray ve Türü Cihazların Verdiği Zararlar  , Radyasyondan Korunma  EMR ÖLÇÜMÜ