Tel: 0 (216) 488 37 37
 

 

LLC EMR Protecting, Shielding and Security Systems

 

 

 
 

Kurallar

KALP PİLİ ATLETİ

Kalp Pili Kullanan Hastalara Özel

Kalp pili kullanan hastaların cep telefonu taşıması, kullanması çok tehlikelidir. Bununla birlikte bu hastaların X-Ray cihazlarından geçmesi , baz istasyonları, yüksek gerilim hatları, radyo vericileri, radar cihazları ve evlerde kullanılan elektromanyetik radyasyon yayan cihazlardan da korunması gerekir. Cep telefonlarının zararları herkes tarafından bilindiği için bu hastalar çeşitli önlemler almaktadırlar. Ancak diğer saydığımız hususlar hakkında korunmaları mümkün değildir ve yeterli bilgiye sahip değillerdir.

Bu nedenle daha yüksek korunma için görünen ve görünmeyen her türlü elektromanyetik radyasyon yayan bölgelerde en az etki en yüksek korunma sağlanması için sunduğumuz çözüm önerileri bulunmaktadır.

Hastalara özel sparişle istenilen boyut ve özelliklerde elektromanyetik kalkanlama özelliğine sahip elbiseler dikiyoruz.

Bunun dışında standart ürünlerimizden elektromanyetik kalkanlama özelliğine sahip Standart Atlet Modelimiz  ve T-shirtlerimizde bulunmaktadır.

Kumaşlarımızdan Özel Ürünler üretilebilmekte olup talep üzerine istenilen şekil ve boyutlarda dikimi yapılabilmektedir.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Spariş vermek ve Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız>>>

ElektroManyetik Radyasyon a Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünleri EMR KORUMA KALKANLAMA ElektroManyetik Radyasyon a Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünleri ,radyasyon korumalı elbise atlet hamile elbisesi bebek sepeti iş elbisesi kalp pili atleti perde baz istasyonları ve cep telefonu zararları,veri hırsızlıgı dinlemeyi engelleme,tıp cihazların korunması seste endüksiyon ve karışımı azaltmak ,yüksek gerilim hatlarının zararları EMR KORUMA KALKANLAMA ElektroManyetik Radyasyon a Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünleri perdeleri elbise atlet bebek hamile kalppili elbisesi işelbisesi ,bazistasyonları ceptelefonları zararları

 


 "ElektroManyetik Radyasyona Karşı Koruma Kalkanlama  Boyaları Kumaşları ve Ürünleri"
 LLC EMR Protecting, Shielding and Security Systems. - Tüm Hakları Saklıdır. 
 
info@emrkoruma.com - fatihsahin@emrkoruma.com


Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Boyalar , Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Kumaşlar, Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Perdeler, Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Hamile Elbiseleri ,  Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Bebek Elbiseleri ,  Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Aksesuarlar ,  Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Çocuk Elbiseleri , Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Cibinlikler , Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu İç Çamaşırları , Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu İş Elbiseleri , Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Doktor Önlükleri  Elektromanyetik Radyasyon Nedir? Elektromanyetik Kirlilik ve Zararları  Elektrohiper sensitivite Hastalığı  Elektromanyetik Radyasyonun İnsan Vücudu Üzerinde Etkileri ,Baz Istasyonları ve Zararları , Cep Telefonları ve ZararlarıYüksek Gerilim Hatları ve Zararları , TV,Radyo Vericileri ve Zararları , Elektromanyetik Radyasyon Yayan Ev Aletleri , Radar,X-Ray ve Türü Cihazların Verdiği Zararlar  , Radyasyondan Korunma  EMR ÖLÇÜMÜ