Tel: 0 (216) 488 37 37
 

 

LLC EMR Protecting, Shielding and Security Systems

 

 

 
 

Kurallar

ELEKTROMANYETİK RADYASYONDAN
KORUNMA ve KALKANLAMA ÜRÜNLERİ

  <<   Geri Dön   >>

Perdeler

Perde dışardan bakıldığında şık,düzenli bir görünüş sağlayıp,ışığa izin vermez iken;içeride modaya uygun olağanüstü sayısız renk ve biçimi ile iç yaşantımızı gizliliği ve şahsiyetimizi yansıtır. Ev dekorasyonunun vazgeçilmez öğesidir.

Bununla birlikte evde elektromanyetik radyasyona karşı koruma sağlamak amacıyla özel kumaşlarımızdan yapacağımız perde ile hem evinizin dekorasyonunu bozmazsınız hemde sağlığınızı güvence altına almış olursunuz. İsviçre patentli ve yüksek teknoloji ürünü bu kumaşlarla yapılan perdenin etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış olup mükemmel kalitesiyle benzersiz ve ölçülebilen bir koruma sağlar.

Highslide JS
Stor Perde olarak hazırlanabilir.
Highslide JS
Farklı şekillerde uygulanabilir.
Highslide JS
Farklı şekillerde uygulanabilir.
Highslide JS
Normal perde gibi göründüğünden farkedilmez.
Highslide JS
Basit bir güneşlik gibi kullanılır.
Highslide JS
Dikişi kolay ve farklı türdeki ihtiyaçlara gore hazırlanabilir..
Highslide JS
Farklı şekillerde uygulanabilir.
Highslide JS
Farklı şekillerde uygulanabilir.
Highslide JS
Stor Perde olarak hazırlanabilir

Özellikler 

İki farklı modelde perde modeli; 25 dB (99,7 %)  ve  40 dB (99,97 %)   yansıtıcı olan kumaşlarımızla boyu 250 cm'ye kadar perde yaptırmanız mümkündür. Dikilmiş perde örneklerimizi üstteki fotoğraflardan görebilirsiniz. Perdelerimiz Çamaşır Makinasında Yıkanabilir (Max:30 derece). Ağartıcı ya da Çamaşır Suyu kullanımı özelliğini yitirmesine sebep olur.


Özellikleri  için Tıklayınız >>>

Özellikleri  için Tıklayınız >>>
Metretül (1m x 2.5m) Metretül (1m x 2.6m)

Spariş vermek ve Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız>>>

 

<<   Geri Dön   >>

ElektroManyetik Radyasyon a Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünleri EMR KORUMA KALKANLAMA ElektroManyetik Radyasyon a Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünleri ,radyasyon korumalı elbise atlet hamile elbisesi bebek sepeti iş elbisesi kalp pili atleti perde baz istasyonları ve cep telefonu zararları,veri hırsızlıgı dinlemeyi engelleme,tıp cihazların korunması seste endüksiyon ve karışımı azaltmak ,yüksek gerilim hatlarının zararları EMR KORUMA KALKANLAMA ElektroManyetik Radyasyon a Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünleri perdeleri elbise atlet bebek hamile kalppili elbisesi işelbisesi ,bazistasyonları ceptelefonları zararları

 


 "ElektroManyetik Radyasyona Karşı Koruma Kalkanlama  Boyaları Kumaşları ve Ürünleri"
 LLC EMR Protecting, Shielding and Security Systems. - Tüm Hakları Saklıdır. 
 
info@emrkoruma.com - fatihsahin@emrkoruma.com


Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Boyalar , Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Kumaşlar, Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Perdeler, Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Hamile Elbiseleri ,  Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Bebek Elbiseleri ,  Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Aksesuarlar ,  Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Çocuk Elbiseleri , Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Cibinlikler , Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu İç Çamaşırları , Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu İş Elbiseleri , Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Doktor Önlükleri  Elektromanyetik Radyasyon Nedir? Elektromanyetik Kirlilik ve Zararları  Elektrohiper sensitivite Hastalığı  Elektromanyetik Radyasyonun İnsan Vücudu Üzerinde Etkileri ,Baz Istasyonları ve Zararları , Cep Telefonları ve ZararlarıYüksek Gerilim Hatları ve Zararları , TV,Radyo Vericileri ve Zararları , Elektromanyetik Radyasyon Yayan Ev Aletleri , Radar,X-Ray ve Türü Cihazların Verdiği Zararlar  , Radyasyondan Korunma  EMR ÖLÇÜMÜ