Tel: 0 (216) 488 37 37
 

 

LLC EMR Protecting, Shielding and Security Systems

 

 

 
 

Kurallar

UYGULAMA ÖRNEKLERİ
VE
PROJELER
 

Boya Tanıtım ve Uygulama Videosu

Türkiye:

 

Daire İçi oda rulo ve fırça ile baz istasyonuna karşı korumalı uyku odası uygulamaları:

 

                    

 

Almanya:

Havalı sprey makinası ve rulo ile endüstriyel yüksek frekansa karşı korumalı çalışma odası uygulamaları:

Almanya:

Data Center'in yaydığı elektromanyetik alana karşı koruma projesi.

 

Tayvan:

Ses kayıt stüdyosu Daha Net Kayıt Yapmak, Endüksiyon ve Karışımı Azaltmak İçin yapılan uygulama.

İngiltere:

Sanat Çalışması
 

Almanya:

Yüksek frekansa karşı dış cephe koruma uygulaması.

Avusturya:

Okulun baz istasyonu cephesinin boyanması.

Avusturya:

HSF 54 ile 789 µW/m² den 0,47 µW/m² 'a düşürülen baz istasyonuna karşı korunmuş daire uygulaması.

 

Almanya:

Bavaria eyaleti BAUFRITZ evlerinin proje bazlı olarak baz istasyonları ve diğer emf alanlarından korunması için özel geliştirilen HSF 71 modeli ile özey uygulanması.

 

Macaristan:

NSF 34 alçak frekans ve HSF 54 yüksek frekansa karşı koruma boyaları ile devremülkteki emr alanlarının en aza indirgenmesi projesi

 

Hollanda :

HSF ile 150 µW/m²'den 0,08 µW/m²'ye düşürülen Amsterdam havalimanı civarında baz istasyonundan gelen yüksek frekansın azaltılması projesi.

 

Avusturya:

Baz istasyonu kulesinden korunma projesi. HSF 54 ile dış cephede yüksek frekans değerleri 193 μW/m² den 0,1 μW/m²'ye düşürüldü.

 

Avusturya:

Ofisteki işçilerin rahatsızlığından dolayı telekomunikasyon antenlerine karşı geliştirilen boya ve topraklama projesi.

 

Avusturalya:

Avusturalya kıtasında HSF 54 ile kilise çanına takılan baz istasyonuna karşı yüksek frekanstan korunma projesi. Ülkemizde de sık sık minare tepelerinde görebileceğimiz baz istasyonu antenlerine karşı benzer korunma projeleri yapılabilmektedir.

 

Avusturalya:

Baz istasyonuna karşı korunma projesi dış cephede ailenin evine uygulanmıştır. 604 μW/m² 'den 0,26 μW/m²'a değerler çift kat boya ile azaltılmıştır.

 

Almanya:

Baz istasyonuna karşı ikiz evin tek tarafının dış cephesinin baz istasyonuna karşı korunma projesi 604 μW/m² 'den 0,26 μW/m²'ye düşürülerek tamamlanmıştır.

 

Çin:

Havalimanı UPS Odasının manyetik alanın indirgenmesine yönelik Proje

 


 

ASUS Tesisleri Tayvan:

UPS Odalarının ve Test merkezlerinin alçak frekans boyası ile korunması projesi.Yunanistan
:

Baz istasyonu ve yüksek gerilim hattı karşısında bulunan binanın ortak girişimle dış cephesinin boyanarak tüm dairelerin korunma altına alınması.
 

 

<<   Geri Dön   >>

ElektroManyetik Radyasyon a Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünleri EMR KORUMA KALKANLAMA ElektroManyetik Radyasyon a Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünleri ,radyasyon korumalı elbise atlet hamile elbisesi bebek sepeti iş elbisesi kalp pili atleti perde baz istasyonları ve cep telefonu zararları,veri hırsızlıgı dinlemeyi engelleme,tıp cihazların korunması seste endüksiyon ve karışımı azaltmak ,yüksek gerilim hatlarının zararları EMR KORUMA KALKANLAMA ElektroManyetik Radyasyon a Karşı Koruma Kalkanlama Boyaları Kumaşları ve Ürünleri perdeleri elbise atlet bebek hamile kalppili elbisesi işelbisesi ,bazistasyonları ceptelefonları zararları

 


 "ElektroManyetik Radyasyona Karşı Koruma Kalkanlama  Boyaları Kumaşları ve Ürünleri"
 LLC EMR Protecting, Shielding and Security Systems. - Tüm Hakları Saklıdır. 
 
info@emrkoruma.com - fatihsahin@emrkoruma.com


Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Boyalar , Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Kumaşlar, Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Perdeler, Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Hamile Elbiseleri ,  Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Bebek Elbiseleri ,  Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Aksesuarlar ,  Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Çocuk Elbiseleri , Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Cibinlikler , Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu İç Çamaşırları , Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu İş Elbiseleri , Elektromanyetik Radyasyon Koruyucu Doktor Önlükleri  Elektromanyetik Radyasyon Nedir? Elektromanyetik Kirlilik ve Zararları  Elektrohiper sensitivite Hastalığı  Elektromanyetik Radyasyonun İnsan Vücudu Üzerinde Etkileri ,Baz Istasyonları ve Zararları , Cep Telefonları ve ZararlarıYüksek Gerilim Hatları ve Zararları , TV,Radyo Vericileri ve Zararları , Elektromanyetik Radyasyon Yayan Ev Aletleri , Radar,X-Ray ve Türü Cihazların Verdiği Zararlar  , Radyasyondan Korunma  EMR ÖLÇÜMÜ